Корюн Сарградян і Жора Абовян стали медалістами турніру з греко-римської боротьби в Данії

601

17-18 січня в Данії (Нюкебінґ) завершилася 18-й Традиційний міжнародний турнір з греко-римської боротьби Thor Masters.

У результаті змагань спортсмен Корюн Саградян (у вазі 55 кг) став чемпіоном турніру, а Жора Абовян завоював срібло в категорії 60 кг.

У медальному заліку представники України завоювали чотири медалі, посівши друге загальнокомандне місце на змаганнях в Данії.

Нагороджувати спортсменів за високі досягнення, надавати матеріальну допомогу і підтримку перспективної молоді – незмінні традиції Спілки вірмен України. На підсумковій конференції 2019 року голова спортивного комітету Армен Варданян особисто вручив Георгію Абовяну нагороду Спілки вірмен України.

Нагадаємо також, 30-го жовтня заступник голови і голова спорткомітету Союзу вірмен України Армен Варданян виступив з промовою на заході «Форум єдності». Серед спікерів форуму були президент України Володимир Зеленський, міністр інфраструктури Владислав Криклій та інші відомі політики і громадські діячі.

За словами Олімпійського призера Армена Варданяна, спорт об’єднує людей по всьому світу, зокрема спортсменів України.