Гор Оганесян і Жора Абовян гідно представили Україну на II Європейських іграх

240

У Мінську завершилися II Європейські ігри 2019, на яких з 21 по 30 червня відбувався турнір з 15-ти видів спорту. За призові місця змагалися 3844 спортсменів з 50-ти країн Європи, в тому числі з України та Вірменії.

Представник Української збірної, 24-річний борець вільного стилю Гор Оганесян у поєдинку за бронзу у ваговій категорії до 65 кг переміг 26-річного Валодю Франгуляна з Вірменії (8:2). На сьогодні Гор є фаворитом на потрапляння на Олімпійські ігри в Токіо 2020 і побореться за це право на турнірі у столиці Казахстану.

Відзначимо, що Спілка вірмен України на чолі з Віленом Шатворяном протягом тривалого періоду надавала матеріальну підтримку Гору Оганесяну.

У свою чергу активіст вірменської громади Запоріжжя і чемпіон України з греко-римської боротьби Жора Абовян пробився в півфінал II Європейських ігор і посів п’яте місце в змаганні.

У цілому за результатами II Європейських ігор Україна завоювала 51 нагороду, посівши третє місце в рейтингу чемпіонату.

СВУ вітає спортсменів і бажає удачі в наступних турнірах!